Články

Volejbal Levice 2013
Autor: Maťa Janšová | 03. 06. 2013Prečítaný: 1364x / Komentáre: 0x
volejbalový turnaj Levice

V jednu májovú sobotu sa šesť volejbalistov (Marek, Jarko, Kájo, Aďko, Evka a Maťa) vybralo do neďalekých Levíc na turnaj zmiešaných družstiev organizovaný volejbalovým klubom Fifty five Levice. Dobrá nálada vládla napriek skorému vstávaniu už od rána. Všetci sme si padli do oka, čo sa neskôr ukázalo aj na ihrisku. Po úvodnom milom uvítaní sme si rozdelili teamové dresy, dali si neskoré raňajky a začali obkukávať súperov Turnaja sa zúčastnilo šestnásť družstiev rozdelených do troch skupín, dve po päť a jedna so šiestimi teamami. V našej šesťčlennej skupine sa hralo na dva hrané sety do 15. Zápasy boli veľmi vyrovnané do poslednej lopty. Vyhrať mohli všetci. Organizátori zabezpečili pitný režim (kofola, pivo, minerálka a iné..) a aj obed v neďalekej kantíne.

Udržiavanie kolektívneho ducha, počas každej prestávky, prinieslo svoj prvý úspech, následkom ktorého sme postúpili zo skupiny medzi osem najlepších teamov. Ďalej sa hralo už len na jeden set do 20. Postupne sa začala prejavovať únava, ktorá nás však nezmohla a naša dobrá hra nás postupne dostala až medzi štvoricu najlepších družstiev. Súperi mali veľmi šikovných smečiarom a hlavnú úlohu v postupe až do finále zohrali naše perfektné a včas postavené bloky. Prvý finálový set sme veľmi tesne prehrali, ale mali sme ešte šancu na opravu, pretože finále sa hralo na dva víťazné sety.

V druhom sete sa šťastie trošku odvrátilo z našej strany, keď si Marek vyvrtol členok. Finále sme nakoniec síce prehrali, ale skončili sme na peknom a myslím si, že aj na začiatku nečakanom druhom mieste. Pohár, diplom a metaxa putovali teda zaslúžene do Martina. Tento krásny úspech sme večer oslávili piesňou a gitarou. Neskorou večernou hodinou sme sa pobrali príjemne unavení domov.

Turnaj bol výborne zorganizovaný po každej stránke, stretlo sa tu kopec super ľudí a výborných volejbalistov a volejbalistiek. Ďakujeme, že sme sa mohli zúčastniť.

Čo povedať na záver...napadá ma len šušn :-P

Pre pridanie komentáru k článku, musíte byť registrovaným užívateľom.
Zaregistrujte sa tu  [registrácia]. [prihlásenie]
Zabavte sa!
Aktuality
Volejbalový turnaj
9. november 2013 | Marek Jánošík
Sme usporiadali tradičný dušičkový volejbalový turnaj na ZŠ Lettricha v Martine. O výsledkoch a priebehu informácie neskôr.
Florbalový oddiel
8. november 2013 | Marek Jánošík
7.11.2013 sme založili florbalový oddiel a začali tento pekný šport aj pravidelne praktizovať. :) [viac]
Dve percentá
10. február 2013 | Marek Jánošík
Podporte nás dvomi (tromi) percentami z daní aj tento rok. Ďakujeme. [viac]
Lietanie
1. február 2012 | Marek Jánošík
Pre našich terajších aj budúcich členov je možnosť vyskúšať si tandemový paraglidingový let. Takisto je možnosť absolvovať paraglidingový výcvik. V prípade záujmu nás kontaktujte.
Ľadopády
7. december 2011 | Marek Jánošík
V spolupráci s firmou Horoškola je možné pre našich členov zabezpečiť kurz lezenia na ľadopádoch, skiaplový kurz alebo kurz skalného lezenia. Viac na HOROSKOLA. Ak máte záujem kontaktujte nás.
August 2022 predchádzajúci nasledujúci
PoUtStŠtPiSoNe
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Prihlásenie

Prihlasovací formulár

Zadajte Vaše meno a heslo pre prihlásenie

Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve
Murphyho zákony
Nie je dôležité zvíťaziť, ale byť prvý.